''MEKPOL'' Polisaj Ürünleri Ar-Ge Çalışması

''MEKPOL'' Polisaj Ürünleri Ar-Ge Çalışması

Polisaj Ürünleri Ar-Ge Çalışması

    Ülkemizde ve dünyada giderek artan rekabet koşullarına uygun olarak firmamız Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Genişleyen Uzman kadrosu ve donanıma yapılan yatırımlarla doğru orantılı olarak firmamız Türkiye’deki en kaliteli ürünleri piyasaya sunmaktadır.

   Çalışmalarımızda her türlü tasarım ve geliştirme faaliyetlerinde, ilk adım olarak öncelikle müşteri talepleri, sektörsel gelişmelerin yakın takibi, kullanıcı ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeler sonucu ürün yelpazesine eklemeler yapılması veya var olan bir ürünün geliştirilmesi, ürün tasarımında farklılıklar yaratılması amacıyla tüm ihtiyaçların tespiti yapılır.

   Bu anlamda; MEKPOL markamızla Polisaj Ürünleri Ar-Ge çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmekte ve çok yakında piyasada yerini alacaktır.

   Sürekli gelişim doğrultusunda devam etmekte olan; Ar-Ge çalışmaları neticesinde uygun sektörlerdeki verimi en yüksek seviyeye taşıyacak olan; Sıvı Kesici Cila, Sıvı Parlatıcı Cila, Katı Kesici Cila ve Katı Parlatıcı Cila ‘’MEKPOL’’ Markası ile kullanıcı ihtiyaçlarını giderecek.

WhatsApp ile iletişime geç